پیام جناب آقای مهندس اسلامی مدیر عامل شرکت، به مناسبت روز کار و کارگر

دستانت كه آيينه ي تلاش روزگارند، پربركت باد

توانِ دست هایت را می ستایم ، ای سازنده ترین نقش هستی در قاموس آفرینش
ضمن تبریک حلول ماه شعبان و اعیاد این ماه، يازدهم اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر و هفته بسيج كارگري فرصت مغتنمي است که از همه کارگران زحمت کش که با اعتقاد راسخ و همت والای خود چرخ های صنعت و معدن اين ديار را به گردش در می آورند و زمینه ساز شکوفایی بيش از پيش اقتصادي اين کشور سربلند هستند تجلیل و قدر داني نموده و برای این پرچم داران عرصه ي كار و تلاش و سفیران لايق که رشد و توسعه کشور شاهدی بر این مدعاست موفقیت ، بهروزی و توفیق روز افزون را از خداوند متعال مسئلت دارم.
فرهنگ کار، عالی ترین تصویر سازندگی و تحوّل است که حضرت محمد(ص) پیامبر اسلام در روند زندگی انسان ها، بر دستان توانمند کارگر بوسه زده و با این عمل به احسن وجه ، منزلتی عظیم به این قشر بخشیده است.
اینک در سال جدید اقتصاد مقاومتی وتولید- اشتغال جهشی افتخارآمیز را به همگان نوید میدهیم وبا توجه به اینکه همه پيشرفت‌هاي حاصل در مسير زندگي، نشأت گرفته از رشد و پويايي فكر و گسترش انديشه‌ورزي است از فرصت انديشه و بازوي هنرمند كارگران بهتر استفاده کرده و با شعار ما میتوانیم با توسعه و پيشرفت، رونقي دو چندان را نصیب خود و کشورمان خواهیم کرد و نقشی در عرصه جهاد اقتصادی ایفا می نمایم.
اختصاص یک روز به کارگران شاید به لحاظ تشریفات و تعظیم باشد و الا هر روز، روز کار و کارگر است . باید یادآور شد که کارگران تقوا، تعاون، ایمان و عمل صالح که این همان صلاح و تقوای اجتماعی است را سرلوحه کار خود قرارداده و تعاون بر گناه را که موجب عقب ماندگی از زندگی سعادتمندانه است و مانع سلب امنیت از جان و مال و ناموس می شود از آن دوری کرد.
ضمن گرامیداشت مقام والای کارگر و خواستار موفقیت و بهروزی همگان یارای حرکت از یگانه معبودمان طلب کرده و باپیروی از دستورات الهی ، سنت و سیره نبوی و هدایت و نورانیت علوی ، همگان کمر همت را بسته و در جهت چرخش هر چه سریعتر و پر رونق چرخهای کار و تولید تلاش بیشتری کنیم و برای دستیابی به افقهای تعیین شده در چرخه این دیار با همت و تلاش جایگاه خود را محکم کرده و منافع ارزشمندی نصیب کشور گردد برای رسیدن به اهداف عالیه خود که همانا اهداف مقدس نظام اسلامی می باشد همچون گذشته، پربارتر به کار خویش ادامه دهیم. ورجاء‌ واثق داریم که کلید حل تمامی مشکلات کشورمان تولید است ، به امیدآن روز که ایران اسلامی بر فراز قله افتخار و قدرت و شوکت تکیه زند و استکبار سر تعظیم در مقابلش فرود آورد.
من الله التوفیق 1396/02/11


روابط عمومی شرکت عمران روش صنعت