شرکت عمران روش صنعت

پنجشنبه 11 آذر 1400 | Thursday 2 December 2021

شرکت عمران روش صنعت

خدا را شاکریم با حضور در نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی ،فراوری مواد معدنی و تجهیزات وابستهاین امکان ایجاد میشود که صنعتگران توانمند و شرکت ها ازنزدیک و رودر رو با نیازمندی ها و توانایی های یکدیگر آشنا شوند و نقاط همکاری مشترک را بررسی نموده و با مذاکرات اولیه و معارفه با اقدامات برنامه ریزی شده آتی جهت گسترش روابط فیمابین مکمل هم بوده و موجبات ارتقای توان تولید داخلی و منطقه ای و کاهش قیمت تمام شده طرحهای توسعه در کشور و  منطقه را فراهم نماید.

بی شک برگزاری این نمایشگاه باعثافزایش انتقال و ارتقاء دانش فناوری و توسعه تکنولوژی ساخت داخل و رفع موانع در حوزه صنعت و باعث ارتقاء آرمانها در جریان چرخش اقتصادی با تقویت ساختار رقابتی و سیاستهای خط مشی کیفیت ، مهارت ایجاد انگیزه را بوجود آورده و موجب کمال خرسندی و افتخار است که با این  کار پل ارتباطی و ایجاد تعامل و رقابت بیشتر بین صنعت پدید آید.

خوشبختانه مجموعه عمران روش صنعت شرکت بزرگ و توانمند در عرصه صنعت توانسته با زحمات بنیانگذاران و با مساعدت و همکاری شرکت صنعتی و معدنی گل گهر ، گهرعمران و گهرروشبا عزم جدی  و با هدف تحقیق ، طراحی و بهینه سازی انواع قطعات صنعتی پای به عرصه پر فراز و نشیب تولید با پتانسیل و توانمندی بالا و با تکیه بر مدیران مجرب و توانمند، همچنین تلاش و همراهی کارکنان جوان و متعهد، در راستای تجارب و برنامه های شرکت ، به جایگاه والایی دست یابد و این مجموعه توفیق یافته از امکانات موجود و موقعیت های در پیش رو به صورت توامان در جهت ارتقاء جایگاه صنعت ساخت بهره گیرد.

 این شرکت با شعار خود باوری در عمل، کارآفرینی و اشتغال و به فعلیت درآمدن همۀ ظرفیت‌های نهفته با  عزم و اراده‌ای پولادین، تفکر هوشمند و کار جمعی در عرصه صنعت گام هایی استوار برداشته است .

این شرکت باهدف طراحی و مجری پروژه های صنعتی ، تولید کننده قطعات صنعتی و معدنیاز یک سو و نیز تکمیل عملیات ماشینکاری قطعات سنگین ریختگری تولید شده در کارخانه ریختگری، تعمیرات و نگهداری ماشین آلات صنعتی و نگهداری دوره ای ((shut Down کارخانه جات هماتیت ، تغلیظ، گندله سازی... و همچنین کارهای اجرایی و مکانیکال ،راهبری کارخانجات فرآوری سنگ آهن از سوی دیگرتاسیس و از آن زمان کوشید تا با ایجاد هماهنگی كامل در استقرار سیستم، پیش بینی ، نظارت و برنامه ریزی را در مدیریت پروژه ها و توسعه و بالندگی آغاز نماید.

در پایان امیدواریم با استعانت از خداوند کریم وشعار سال اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال دوشادوش همۀ فعالان عرصه‌های آبادانی چرخ صنعتی شکوفایی اقتصادی با حرکتی پویارا حرکت داده وگام‌های بزرگ‌تر و محکم‌تری در توسعۀ صنعت و اقتصاد ملی برداریم.

 

شرکت عمران روش صنعت

 

 

 

معرفی شرکت عمران روش صنعت

شرکت عمران روش صنعت با مشارکت سه شرکت بزرگ منطقه گهرروش با 70% سهام، گهرعمران با 27% سهام ، شرکت تعاونی سرمایه گذاری مسکن گل گهر با 3% سهام.این شرکت با توجه  به نیاز مبرم صنایع استان و شهرستان سیرجان به دلیل وجود کارخانجات فرآوری سنگ آهن، گندله سازی و تولید فولاد شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و صنایع مس سرچشمه ؛ جهت پاسخگویی به نیاز فنی و مهندسی و صنعتی استان در تاریخ 91/10/08 راه اندازی و به شماره ثبت 3240 و شناسه ملی 14002961768 به ثبت رسیده است.

ارتباط با ما

 

آدرس : شهرستان سیرجان – شهرک صنعتی شماره یک – نبش خیابان دوم
 کد پستی :  ۷۸۱۶۸۹۹۵۸۶
 تلفن :  ۴۲۳۴۰۳۷۷ - ۴۲۳۴۰۳۷۸
 فاکس : ۴۲۳۰۱۷۰۲
 ایمیل :omran.ravesh.sanat.co@gmail.com  

چاپ پارچه

شرکت عمران روش صنعت

کلیه حقوق برای شرکت عمران روش صنعت محفوظ است،استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright © 2015 - 2019 omranraveshsanat.ir

Template Design:Dima Group